Implanty dentystyczne – wszystko czego potrzebujesz aby znaleźć najlepszą klinikę!

DentalimplantsFriends.com
– wszystko czego potrzebujesz aby znaleźć najlepszą klinikę!

Z myślą o Tobie i innych pacjentach z całego świata, którzy planują zabieg wstawienia implantów dentystycznych, stworzyliśmy unikalną platformę Friend-to-Friends: DentalimplantsFriends.com. Znajdziesz tu nie tylko użyteczne informacje na temat leczenia, ale również wiele unikalnych narzędzi, które pozwolą Ci łatwiej podjąć decyzję o wyborze właściwej kliniki.

Zależy nam by Ci pomóc w znalezieniu kliniki, której oferta będzie zgodna z Twoimi oczekiwaniami. Działamy zgodnie z ideą BE SMART- BE SAFE! Mądre i przemyślane decyzje uchronią Cię przed niepożądanymi skutkami i rozczarowaniem. Czego potrzebujesz żeby podjąć mądrą decyzję? Odpowiedź jest prosta: wiarygodnych informacji i skutecznych narzędzi, które znajdziesz tylko w DentalimplantsFriends.com.

Wierzymy, że przyjaciele są po to, by inspirować i pomagać w podjęciu mądrych decyzji ☺!

SMART Certificates
Certyfikacja Klinik i Lekarzy

Klinikom oraz lekarzom, którzy spełniają określone kryteria przyznajemy specjalne certyfikaty, które poświadczają transparentność i jakość świadczonych usług.

 • Trusted Clinic Certificate™ -otrzymują Kliniki, które w jasny sposób opisują swoje metody, sposób działania oraz koszty leczenia.
 • Trusted Surgeon Certificate™ – otrzymują Lekarze z potwierdzonym ponad 10 letnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów wstawienia implantów dentystycznych.

Certyfikaty przyznawane przez DentalimplantsFriends.com potwierdzają doświadczenie, wiarygodność, jakość wykonywanych zabiegów, transparentność oraz działanie zgodnie z etyką lekarską.

SMART Clinic Profile™
Profil kliniki w serwisie DentalimplantsFriends.com

Zależy nam by Ci pomóc w znalezieniu kliniki, której oferta będzie zgodna z Twoimi oczekiwaniami. By ułatwić Ci to zadanie, zbudowaliśmy unikalną w skali światowej bazę ośrodków medycznych, wykonujących zabiegi wstawienia implantów dentystycznych.

Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy SMART Clinic Profile™. Trudno dostępne, rzadko publikowane i unikalne informacje pozwolą Ci łatwiej podjąć decyzję o wyborze właściwej kliniki.

Znajdziesz tam między innymi informacje nt:

 • doświadczenia kliniki i lekarzy tam pracujących
 • oferty i procedur medycznych w zakresie implantów dentystycznych, w tym także o producencie implantów, z których korzysta klinika
  całkowitych, realnych kosztów leczenia w klinice
 • programów i specjalnych pakietów medycznych, dzięki którym skorzystasz z preferencyjnych ofert na zabiegi wstawienia implantów dentystycznych
 • bezpłatnych i płatnych usług dodatkowych, które oferuje klinika
 • odległości kliniki od lotniska, najbliższego hotelu czy centrum miasta
 • języków, w których klinika komunikuje się z pacjentami
 • promocji i upuście na leczenie – VOUCHER

Poza tym, w SMART Clinic Profile™ znajdziesz filmy, zdjęcia, prezentacje oraz oceny i opinie wystawione klinice przez pacjentów, którzy się w niej leczyli. Ty też możesz napisać swoją opinię, która pomoże innym pacjentom w podjęciu właściwej decyzji!

SMART Patients Tools

DentalimplantsFriends.com to jedyne miejsce na świecie, w którym skorzystasz z unikalnych narzędzi zaprojektowanych specjalnie dla Pacjentów wybierających się za granicę w celu wykonania zabiegów wstawienia implantów dentystycznych:

 • Dental Implants Guide™
  Kompletny poradnik dla wszystkcih, którzy myślą o zabiegu wstawienia implantów dentystycznych. Poradnik zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat specyfiki tego typu zabiegów. W poradniku znajdziesz zarówno informacje o wskazaniach do zabiegów, sposobie ich przeprowadzenia, o rodzajach implantów, jak i o ryzyku związanym z tego typu zabiegami.
 • Dental Implants Clinic Matching Test™
  Unikalne, sprawdzone narzędzie, pozwalające na wybranie najlepszych klinik spełniających Twoje oczekiwania. Usługa jest bezpłatna i wspierana przez doświadczonych konsultantów. Analizują oni Twoje preferencje i na tej podstawie wybierają maksymalnie 3 kliniki którym przekazują zapytanie. Kliniki skontaktują się bezpośrednio z Tobą.
 • Best Dental Implants Clinics Ranking™
  Specjalne raporty przygotowane przez konsultantów serwisu, w których znajdziesz porównanie najlepszych klinik w danym regionie lub kraju.
 • Dental Implants Treatment Voucher™
  W serwisie DentalimplantsFriends.com. na bieżąco, jako jedyni na świecie publikujemy Voucher’y rabatowe na leczenie. Vouchery na zabieg wstawienia implantów dentystycznych znajdziesz na specjalnej stronie, w listingu klinik oraz w profilu kliniki. Vouchery dostarczone przez kliniki dostępne są tylko i wyłącznie w serwisie DentalimplantsFriends.com.
 • CLINpare™ – Clinics Compare Tool
  Porównaj wybrane kliniki online. Kliniki są porównywane w specjalnej tabeli obok siebie. Dzięki temu w łatwy sposób sprawdzisz różnice pomiędzy nimi. W porównaniu widoczne będą wszystkie elementy, które są dostępne w profilu kliniki, w tym także koszty leczenia.
 • The most often compared clinics by patients
  Dzięki tej funkcjonalności otrzymasz natychmiastowy dostęp do klinik, które są najczęściej porównywane przez Pacjentów serwisu DentalimplantsFriends.com.
 • Dental Implants Worldwide Costs Guide™
  Międzynarodowa mapa z porównaniem średnich kosztów leczenia na świecie. Dzięki niej dowiesz się, w których miejscach na świecie zabiegi wstawienia implantów dentystycznych wykonywane są najtaniej.

Społeczność DentalimplantsFriends.com
Wymiana wiedzy – pacjenci i eksperci

Na bieżąco publikujemy dla Ciebie materiały merytoryczne przygotowane przez ekspertów z całego świata. To część serwisu „dla dociekliwych”, którzy chcą poczytać więcej na temat leczenia za granicą, nowych procedur / technik medycznych oraz implantów.

Jeśli wstawienia implantów dentystycznych masz już za sobą, niezależnie od tego czy jesteś zadowolona z efektów czy nie, zachęcamy do opublikowania na naszym blogu Twojej historii. Będzie ona z pewnością pomocna dla innych kobiet i mężczyzn, którzy są na początku drogi.

BE SMART – BE SAFE
Wierzymy, że DentalimplantsFriends.com pomoże Ci to podjąć mądrą decyzję o wyborze najlepszego dla Ciebie miejsca! Powodzenia.

Struktura naszej strony, profile klinik oraz narzędzia dla Pacjentów zostały stworzone na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w zakresie turystyki medycznej – ze szczególnym uwzględnieniem wskazówek naszych przyjaciół – Pacjentów, którzy podróżują po całym świecie realizując swoje marzenia.

Get 3 best offers from Trusted Dental Clinics
& Download Best Dental Clinics Rating!
Check it out >>>